“Yazıda 'Mustafa Kemal Atatürk' yazacak” F.Bahçe

F.Bahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, İstanbul Kongre Merkezi'nde kongre üyeleriyle yapılan toplantıda, olağan genel kurul toplantısı öncesinde gelecek hedeflerini ve seçim gündemini anlattı.

“RÜYA TAKIMI KURACAĞIZ”

Ali Koç'un açıklamalarından dikkat çeken noktalar şöyle:
“Fenerbahçe tarihinin en gurur duyacağınız takımının rüya takımını kuracağız. Belki bu takım 99 puan alamayacak ama bu takım şampiyon olacak. Gelecek sene kadromuz daha da iyi olacak. Arkadaşlar, İnanın bundan sonra yolumuz belli. Birlik olduğumuz sürece gelecek daha kolay olacak, bunu durduracak bir güç göremiyorum.

“ÖĞRETMENLERİMİZİN BÜTÇESİNDE ÇOK SPONSOR OLACAK”

Şöyle bir düşünce olabilir: Mourinho geldi, bütün parayı buraya mı harcadın? Açıkçası bütçenin tamamını harcamadık. Hocamızın bütçesinde sponsor olacak. Bunlardan biri de bize gönülden bağlı olan iş adamlarımızdır. Ayrıca hocamız “Her yıl 4 sponsor bulun, ben de reklamlarda yer alacağım” dedi. Ekibimiz güçlü. Yapacağımız takviyelerle F.Bahçe tarihinin rüya takımını kuracağız. Belki bu takım 99 puan alamayacak ama şampiyon olacaklar” dedi.

STADYUM PROJESİ

“Seçimi kazanırsak gelecek sezon stadımız resimdeki gibi olacak. Üzerinde 'Mustafa Kemal Atatürk' yazacak. Stadımıza ve taraftarlarımıza yapacağımız baskılar konusunda fabrika ayarlarına dönmek zorundayız. Rakiplere ve hakemlere baskı yapmamız lazım” dedi.

GPaJ982WsAAql4f

“KABUL EDİLEMEZ”

“Jose Mourinho'nun transferi sadece rakiplerin değil Sayın Aziz Yıldırım'ın da dengesini bozacaktır ve son açıklamaları kabul edilemez.”

“ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNDEN SONRA EN ÇOK tartışılan konu bizdik”

“Sadece ülke sınırları içinde değil, tüm dünyada saygı duyulan, maçlarını F.Bahçeli olmayan taraftarların da izlediği, maçlarını F.Bahçe dışındaki kişilerin izlediği, dünyaca ünlü oyunculara sahip olacak, başarılara imza atacak bir takım olmak istiyoruz.” Kalıcı başarımız zaten başladı. Şampiyonlar Ligi finalinden sonra en çok konuşulan konu haline geldik. Borsa değerimiz “Taraftarlarımız bize güvenmeli. Belki de sizin gözünüzdeki erdemi tükettik. ama senden utanıyorum. Beni en çok mutlu edecek şey şampiyonluklar değil, 'iyi destekledik' demeniz olacaktır” dedi.

_64616

“GELDİĞİMİZDE 612 MİLYON EURO BORCUMUZ VARDI”

“Geldiğimizde hemen 17 milyon euro ödemek zorunda kaldık. Kadromuzun değeri turnuvadan düşüktü ve 612 milyon euro borcumuz vardı. Mali açıdan Avrupa'nın en kötü kulübüydük. Bizden bağımsız 700 kulübü inceleyen UEFA raporu.”

_64616 (1)

“Finansal olarak gemiyi doğru yere yönlendirdik. Daha gidecek çok yolumuz var. Artık tünelin ucundaki ışığı görebiliyoruz. Fenerbahçe'ye başvurmak artık çok kolay. En önemli sözümüz en iyi olmak.” 3 yılın sonunda ekonomik açıdan güçlü bir ülke.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Okan Buruk ilk kez o görüntüleri anlattı!  'Özür dilerim'Okan Buruk ilk kez o görüntüleri anlattı! 'Özür dilerim'
Türkiye'nin EURO 2024 grubundan çıkma şansı açıklandıTürkiye'nin EURO 2024 grubundan çıkma şansı açıklandı
EURO 2024'e özel TFF web sitesiEURO 2024'e özel TFF web sitesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir