THY'nin Libya seferleri yeniden başladı

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, Mitiga Uluslararası Havalimanı'na ilk uçuş bugün THY Genel Müdürü Bilal Ekşi ve yetkililerin katılımıyla gerçekleşti.

Törende konuşan Bilal Ekşi, uçuşlara yeniden başlamanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Ekşi, şunları söyledi: “Türk Hava Yolları olarak kıtaları birbirine bağlamanın heyecanını bu kez Libya'nın başkenti Trablus'ta yaşıyoruz. Tarihi bağlarımız bulunan Libya'ya seferlerimize yeniden başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gelişen dünya pazarı ve Artan talepler nedeniyle Afrika'ya ve birçok kıtaya seyahat ediyoruz.” “Kültürleri ve kültürleri buluşturmaya devam edeceğiz. Gelişme ve değişen sanayi yatırımlarıyla birlikte orta ve uzun vadede Afrika kıtasında turizm ve ticaretin öneminin artacağına inanıyoruz.” dedi.


Hat açılışına özel fiyat

Türk Hava Yolları misafirleri, 23 Mart – 15 Mayıs 2024 tarihleri ​​arasında satın alacakları biletlerle 28 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri ​​arasında İstanbul'dan Trablus'a 379 dolardan, Trablus'tan İstanbul'a 299 dolardan başlayan fiyatlarla seyahat edebilecek.

Milli havayolu, Boeing B737-78D uçağıyla Trablus'a Salı, Perşembe ve Pazar olmak üzere haftanın 3 günü uçuş gerçekleştirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir