Terörist sorgulamalarının videoları ortaya çıktı: IŞİD Rusya'ya çok ciddi bir tehdit! Fransa yeni hedef: Uyarı en üst seviyeye çıkarıldı

IŞİD'in Moskova'da Crocus Belediye Binası konser salonunda gerçekleştirdiği ve 143 kişinin hayatını kaybettiği kanlı terör saldırısının ardından tüm dünya şok oldu. Teröristlerin Rus gizli servisleri tarafından yakalanmasının ardından uluslararası basına yansıyan sorgu görüntülerine IŞİD cephesinden yanıt geldi.

“BU KEZ KAFANIZI BU ŞEKİLDE VURACAĞIZ…”

Sözcü Televizyonu'nun haberine göre, IŞİD bu görüntülerin yayınlanmasının ardından sosyal medyada paylaştı.

Ekran_1

Elinde bıçak bulunan bir teröristin fotoğrafının yer aldığı paylaşımda, “Bütün vahşi Ruslara! DAİŞ tutsaklarına işkence yapmayı bırakın. Dikkatli olun! Sizden intikam alma fırsatımızın olmadığını düşünmeyin” denildi. Esir kardeşlerimiz için Cuma günkü saldırımızda şunu gösterdik sizlere: IŞİD mücahitleri Allah'ın izniyle, “Yaptığınız her zulmün cezasını O verebilir.”

isidjpg-fut3VuqnxkeZUx4S0n3QNw

Açıklama şöyle devam ediyor: “Sizin adınıza esir alınan insanlara işkence yapmak, videolarını yayınlamak binlerce kardeşinize olan kana susamışlığınızı artırıyor. Bu sefer başınıza öyle bir vurduk ki, Allah'ın izniyle gelecek nesiller sizi ve bu geçmiş acıları hatırlayacaklar. ve yaralar unutulacak.”

2

YENİ HEDEF FRANSA OLACAK MI?

Fransa Başbakanı Gabriel Attal, mesajında ​​”Karar verdik: acil saldırı” dedi.

1

Fransız yetkililerin bu tutumu, kamuoyunda Fransa'nın terör saldırılarının bir sonraki aşaması olup olmayacağı konusunda şüphelerin oluşmasına neden oldu.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dorşin Botan yakalandı!  Seçime müdahale ettiği için...Dorşin Botan yakalandı! Seçime müdahale ettiği için…
Eğlence mekanları için önceki karar!  Erkek olduğu için izin vermediler, 80 bin lira ceza kestiler: 'Önyargı' detayıEğlence mekanları için önceki karar! Erkek olduğu için izin vermediler, 80 bin lira ceza kestiler: 'Önyargı' detayı
Bu bitki sizi sigara bağımlılığından kurtarıyor!Bu bitki sizi sigara bağımlılığından kurtarıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir