Sergen Yalçın maçın hakemine söylediklerinden hiçbir şey bırakmadı! ''Bırakın gitsin ve başka bir şey yapsın!'' Sezon sonunda ayrılıyorum…''Antalyaspor

Adı Beşiktaş olarak bilinen Sergen Yalçın, Pendikspor ile oynanan maçın ardından bir açıklama yaptı.

“Bırakın gitsin, başka bir şey yapsın, usta”

“10 kişiyle, bu kadar eksikle oynamak kolay değil. İzlenmesi güzel bir maçtı, hakem müdahale etmeseydi güzel bir maç olurdu. Yeter ki maçı Tugay Kaan Numanoğlu gibi hakemler yönetsin. Türk futbolunun güvenilir olması mümkün değil hayatımda bu kadar kötü bir hakem görmedim. “Çizgiyi kim atarsa ​​gol olur, özellikle Tugay Kaan Numanoğlu gibi bir hakemle, bugün çok güzel şeyler olabilirdi, o yüzden başka bir şey yapsın.”

“Yollarımız ayrılacak! BİRLİKTE İYİ YAŞADIK”

6a2a3d90-64be-46d3-aa41-d18211b4d4b3

“Hakkımda hep kötü haberler çıkıyor. Nerede çalışırsak çalışalım iyi çalışıyoruz. Bu haberler sürekli çıkıyor, ben burada tesiste kalıyorum. Bilmeden, araştırmadan böyle haberler… Bunlar çok utanç verici şeyler. Biz başladıktan sonra Burada çalışırken işler istediğimiz gibi gitmedi, transfer masamız kapandı, oyuncularımız gitti, çok kısıtlı bir kadromuz var yönetim bana geldiğinde bu yılı ligde geçirmemiz gerektiğini söylediler. Eğer ekonomi toparlanırsa bunu gelecek yıl değerlendireceğiz. Geçen hafta yaptığımız toplantıda tabii ki çok dostane sohbetler oldu. Gelecek yıl devam etmemeye karar verdim. Son 3 maçta burada olacağım ama sonra yollarımızı ayıracağız. İyi bir ilişkimiz vardı.”

BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF ALDINIZ MI?

“Etik değerler gereği bir kulüpte çalışırken başka bir kulüple pazarlık yapmam. Lütfen haberlere itibar etmeyin. Ben teknik direktörüm, sezon sonunda teklif gelirse oturup otururuz” Bakın, açıkçası şu ana kadar ciddi bir teklif almadık.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Konyaspor'dan zafer sözleri!  ''Umarım...''Konyaspor'dan zafer sözleri! ''Umarım…''
F.Bahçe'nin puan kaybının sırrı ortaya çıktı!F.Bahçe'nin puan kaybının sırrı ortaya çıktı!
Galatasaray şampiyonluk ateşini yaktı!Galatasaray şampiyonluk ateşini yaktı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir