Online Adana Yemek Sipariş Bir Tık Uzağınızda!

Online Adana yemek sipariş alanında birçok kişinin ilk tercilerinden birisi Fikr-et restoranlarıdır. Sıcak ve hızlı yemek siparişi konusunda oldukça iddialı olan marka birçok alanda beklentiyi karşılamaya devam ediyor. Özellikle uygun fiyat ve sınırsız hizmet anlayışı sayesinde herkesin gönlünde taht kurmayı başarıyor. Uygun fiyata kaliteli etin adresi Fikr-et online sipariş konusunda da yoğun talep almakta. Paket servis konusunda özellikle yemeğin taze ve sıcak olması, hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırılması gibi konular büyük önem taşımaktadır. Fikr-et kalitesiyle evlerinizde lezzet şöleni yaşamak isterseniz sizler de online adana yemek sipariş siteleri üzerinden yemek siparişlerinizi oluşturabilir veya bizlere iletişim numaralarımız üzerinden ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Fikr-et kalitesiyle her geçen gün kebap alanında ve diğer menü seçeneklerimizde kendimizi geliştirdiğimiz gibi bunun yanı sıra hizmet alanında da kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. Sınırsız hizmet anlayışımız sayesinde birçok kişinin kapısına hizmet götürmekten memnuniyet duyuyoruz. Bu sene de özellikle mobil kebap alanında aldığımız yoğun talepler neticesinde bizler organizasyon ve faaliyetlerde mobil araçlarımızla yer alıyoruz. Organizasyon alanlarından önceden siparişi verilerek hazırlanmış ürünlerin mobil araçlarımız içerisinde pişirerek servisini gerçekleştiriyoruz. Sizler de büyük organizasyonlarınız için yemek derdine girmeye son diyerek online adana yemek siparişlerinizi oluşturabilir veya mobil kebap seçeneğimiz sayesinde daha büyük organizasyonlar için yemek anlaşmalarınızı bizlerle yapabiliriniz. Tüm misafirlerinizin damak zevki bizlere emanet.

Adana biftek Steakhouse

Fikr-et restoranları adana Biftek steakhouse alanında birçok ciddi adım atmış ve bu alanda yatırım yapmış restoranlar arasında gelmektedir. Fikr-et steakhouse özellikle eti pişirme, marine etme ve sofralara kadar ulaştırma süreçlerinin hepsini titizlikle takip eden restoranlar arasında yerini almaktadır. Nuh Ocakbaşı markasından bu güne et pişirme kültürü ve birikimini usta eller sayesine misafirleriyle buluşturmuştur. Menülerinde geniş ürün yelpazesi ve hemen hemen herkesi memnun edebilecek farklı çeşitleri sayesinde gönüllerde taht kurmayı başaran bir marka olmuştur. Yerli veya yabancı turistlerin ilgisi çeken bu mekân birçok açıdan da tercih sebebi olmaktadır. İlk olarak geniş ürün yelpazesiyle sınırsız hizmet anlayışı Fikr-et restoranlarının ilk tercih edilme sebebidir.

Başlangıç menülerinde bulunan Izgara İstiridye, Patates cips, Cheddarlı füme, Cheddarlı cips, Izgara hellim, soğan çiçeği gibi spesiyallerden oluşan seçenekleriyle yemek keyfinize harika bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra baharatlarla lezzetlendirilmiş kokoreç, özenle bekletilmiş ve kıvamına getirilmiş kuru et, farklılık severler için ızgara ananas ve yeni nesil kebapçı geleneğini de bozmamak için sosis seçeneklerimizi başlangıç menülerimiz arasına yerleştirilmiş. Unutmayalım ki iyi bir başlangıç iyi bir sürecin garantisidir! Adana biftek steakhouse alanında ün yapan Fikr-et steak menüleri içerisinde de Dana lokum, Fikr-et yaprak, Fikr-et spagetti, Dana antrikot, şaşlık, New York steak, Dallas steak, T-bone, Toscana, Dana bonfile, Fikr-et Special, kuzu sırtı, kuzu küşleme, kuzu pirzola, kuzu kafes, Gold ve Fikr-et kobe gibi onlarca seçeneği misafirlerine sunmaktadır.

Adana kebap

Adana kebap ismini şehrinden almış, tam bir gastronomi ve gıda kimyası harikası kebap türüdür. Bu kebabı yapmak oldukça büyük ustalık ister. İçerisinde hayvanın özel bölgelerinden çelikmiş et ve yağlarla elde edilen zırh kıyması, belli oranda sebze ve baharatlarıyla Adana kebabı herkes yapamaz, ama Fikr-et restoranları sayesinde herkes Adana kebap yiyebilir. Menümüzün en nadide çiçeği ve göz bebeği Adana kebabımız, Nuh Ocakbaşı markasından bu güne kadar getirilen birikim ve tecrübeye dayalı olarak formülü oluşturulmuş bir lezzet harikasıdır. Adana kebabın hasını, diğer kebap çeşitlerinin de en lezzetlisini restoranlarımızda bulabilmek mümkündür. Usta ellerden çıkan, doğru şekilde pişirilerek servis edilen Adana kebaptan daha iyi bir yemek yoktur.

Pişirilme tekniği ve servis edilmesi hususu da oldukça önemlidir. Dilerseniz adana kebap servis dilerseniz de dürüm şeklinde restoranlarımızda çeşitlerini bulabileceğiniz bu kebabı bir de Fikr-et farkıyla deneyin. Her geçen gün adana kebabı yemeye gelen, online sipariş veren ve mobil kebap seçeneğiyle organizasyonlarında görmek isteyen kişi sayısı artmıştır. Bizler de sınırsız hizmet anlayışımız sayesinde mobil kebap seçeneğimizi misafirlerimizin hizmetine sunuyor ve büyük organizasyonlarda yemek bir sorun olmaktan çıksın diyerek yollara mobil aracımızla koyuluyoruz. 1991 yılında Nuh Ocak başı olarak kurduğumuz markamızı 90’lar 2000’li yıllar ve yeni nesil olmak üzere üç nesli de kapsayacak şekilde birleştirici bir isim haline getirmeyi planlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir