Kazakistan'da eski bakan katil oldu! “Ben masumum” deyip karısını öldüresiye dövdü… Cinayet anı restoranın güvenlik kamerasına yansıdı

Kazakistan eski ekonomi bakanı Kuandyk Bishimbayev'in, 31 yaşındaki eşi Saltanat Nukenova'yı öldürmek suçundan yargılandığı davanın son duruşmasında cinayet anına ait kamera görüntüleri ortaya çıktı. Bishimbaev'in eşine tekme ve tokatlarla saldırdığı anlar mahkeme salonunda izlendi.

EŞİNİ TEKME VE YUMRUKLA VURDU

Eski bakan kendisini suçsuz ilan etti ve karısının ölümüyle hiçbir ilgisinin olmadığını söyledi. Ancak bu iddialar güvenlik kamerası görüntüleri ile yalanlandı. Nukenova'nın ölü bulunduğu restoranın güvenlik kameralarına yansıyan anlarda, Bishimbayev'in karısına tekme ve yumruk attığı görüldü.

2

“KIZIM 8 SAAT İŞKENCE GÖRDÜ”

Nukenova'nın annesi, kızının 8 saat boyunca işkence gördüğünü ve başına aldığı darbeler sonucu beyin travması sonucu öldüğünü söyledi.

1

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Uzmanlardan şok eden açıklama: Yapmayın!Uzmanlardan şok eden açıklama: Yapmayın!
Platonik aşık dehşeti!  Sevgisine karşılık vermeyince ona pusu kurdu ve vurdu.Platonik aşık dehşeti! Sevgisine karşılık vermeyince ona pusu kurdu ve vurdu.
Sorun Yargıtay'da çözüldü!  Yeni başkan 37. tur oylamayla belli olduSorun Yargıtay'da çözüldü! Yeni başkan 37. tur oylamayla belli oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir