İsrail'in Gazze'deki mülteci kampına saldırısı: 20 ölü

Filistin'in resmi haber ajansı WAFA'nın haberine göre İsrail ordusu, Nusayrat mülteci kampındaki bir yerleşim bölgesine büyük bir hava saldırısı düzenledi. Saldırıda çoğu çocuk ve kadın olmak üzere en az 20 kişi öldü, onlarca kişi de yaralandı.

ENKA ALTINDAKİLER İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Sağlık kaynakları, saldırının ardından ilk saatlerde ambulans ve sivil koruma ekiplerinin 20 kişinin cenazesine ulaştığını, enkaz altında kalanları çıkarma çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

g1

Gazze'deki Filistin Sağlık Bakanlığı dün yaptığı açıklamada, İsrail'in 7 Ekim'den bu yana Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda en az 15 bin 103'ü çocuk ve 9 bin 849'u kadın olmak üzere 35 bin 386 Filistinlinin öldürüldüğünü söyledi. 1.366 Filistinlinin yaralandığını açıkladı.

(AA)Bu içerik Doğukan Akbayır tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Edirne'de rehine operasyonu!  3 Pakistanlı bir Hintliyi kaçırdı: Edirne'de rehine operasyonu! 3 Pakistanlı, “Ayda 180 bin lira kazanacaksınız” diyerek Hintliyi kaçırdı
Ekim başladı!  Hasat Eylül ve Ekim ayları için planlanıyor: Ekim başladı! Hasat Eylül ve Ekim ayları arasında bekleniyor: “Sadece dört köyde büyüyor, başka hiçbir yerde büyümiyor” dedi.
Gündüz araca kurşun yağdırdı!  Kamera önünde saldırı anlarıGündüz araca kurşun yağdırdı! Kamera önünde saldırı anları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir