İsrail'de savaş hazırlığı! Okullar kapatıldı: 'Onlarca uçak gökyüzünde bekliyor'

İran'ın beklenen misillemesi nedeniyle İsrail'de gergin bir atmosfer yaşanırken, ülkede yeni tedbirler alınmaya devam ediyor.

ÜLKEDE EĞİTİM DURDURULDU

İsrail ordu sözcüsü Daniel Hagari, yaptığı açıklamada, saldırı tehdidi nedeniyle ülkedeki tüm eğitim faaliyetlerinin askıya alındığını söyledi.

“GÖKLERDE ONLARCA UÇAK HAZIR”

Sivillerin bir araya gelmesine yeni kısıtlamalar getirildiğini duyuran Hagari, toplantı ve mitinglerin 1000 kişiyle sınırlandırıldığını belirtti. Hagari, Pazartesi günü saat 23.00'e kadar sürecek kısıtlamaların okul gezileri ve kamplar için de geçerli olduğunu söyledi. Hagari, İsrail hava savunmasının “alarm halinde” olduğunu ve “onlarca uçağın gökyüzünde hazır beklediğini” söyledi.

Kaynak: İHABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Antalya'daki teleferik faciasıyla ilgili yeni gelişme!  Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı!Antalya'daki teleferik faciasıyla ilgili yeni gelişme! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı!
Ortadoğu'da İran-İsrail gerilimi!  Kritik toplantı sona erdi, kafa karıştırıcı açıklamalar geldiOrtadoğu'da İran-İsrail gerilimi! Kritik toplantı sona erdi, kafa karıştırıcı açıklamalar geldi
Van'da şok kaza!  Bariyerlere çarpan otomobil ayakta kaldıVan'da şok kaza! Bariyerlere çarpan otomobil ayakta kaldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir