İsrail ordusu Gazze'deki Birleşmiş Milletler okulunu ikinci kez bombaladı

İsrail ordusunun, yerinden edilmiş Filistinlilerin Gazze Şeridi'ne sığındığı Birleşmiş Milletler (BM) Yakın Doğu'daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Çalışma Ajansı'na (UNRWA) ait bir okulu vurduğu bildirildi ve ilk tespitlere göre, Saldırıda 3 Filistinli hayatını kaybetti.

Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre İsrail ordusu, Gazze'nin merkezinin batısındaki Şati mülteci kampındaki bir UNRWA okulunu bombaladı.

Yerinden edilen Filistinlilerin sığındığı BM okuluna düzenlenen saldırı sonucu ölü ve yaralıların olduğu iddia edildi.

Gazze'deki Sivil Koruma Birimi'nden yapılan açıklamada, şu ana kadar İsrail ordusunun hedef aldığı okuldan 3 Filistinlinin cenazesinin kaldırıldığı bildirildi.

Dün İsrail ordusu, Gazze Şeridi'nin orta kesimindeki Nusayrat mülteci kampına sığınan Filistinlilerin sığındığı UNRWA okulunu bombaladı ve saldırıda 14'ü çocuk, 9'u kadın olmak üzere 40 kişi hayatını kaybetti.
Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bu sefer özel bir anlamı var!  Türkiye nefesini tuttu: İkinci Tuva astronotu Cihangir Atasever'in sadece 3 dakikası olacakBu sefer özel bir anlamı var! Türkiye nefesini tuttu: İkinci Tuva astronotu Cihangir Atasever'in sadece 3 dakikası olacak
Soruyu yanıtladı Geri ödemeyle ilgili sorulduğunda şu cevabı verdi: “Bu süre zarfında…”
Otizmli kıza kamyonda 4 gün boyunca cinsel istismar!Otizmli kıza kamyonda 4 gün boyunca cinsel istismar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir