İnanılmaz trafik kavgası! Motosikletliyi köprüden uçurdu…

İngiltere'nin başkenti Londra'nın kuzeyindeki Milton Keynes bölgesinde Nikesh Mistry (34) isimli sürücü, aracıyla bir motosikletçiyi taciz etti. Karşı şeritten Buckinghamshire Köprüsü'ne giren Nikesh'in otomobili başka bir otomobille çarpışarak motosiklet sürücüsünün iki araç arasında kalmasına neden oldu. Kazada motosiklet sürücüsü köprüden düşerek ağır yaralandı. Nikesh, Aylesbury Kraliyet Mahkemesi'nde 4 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Kaza, Kasım 2022'de Milton Keynes bölgesindeki Buckinghamshire Köprüsü'nde meydana geldi. Thames Vadisi Polisi tarafından yapılan açıklamada, Nikesh Mistry'nin ismi açıklanmayan bir motosikletçiyle tartışmaya girdiği ve ardından motosikletçinin kazaya karıştığı kazaya neden olduğu belirtiliyor. Buckinghamshire Köprüsü'nden düştü.

Polis, olayın 19 Kasım 2022'de meydana geldiğini belirterek şunları söyledi: “Mistry, Milton Keynes'teki Walton Döner Kavşağı yakınlarında gümüş rengi bir araba kullanıyordu. Mistry ile motosikletçi arasında sözlü olmayan bir tartışma yaşandı. Mistry daha sonra motosikletçiyi dikkatsizce sürerek otoyolun dışına itmeye karar verdi. Her iki araç da trafiğe karşı karşıya geçerken, motosiklet sürücüsü çarpışmayı önlemek için kaçma önlemi almak zorunda kaldı. Mistry, motosikletçiyi aracıyla köprünün metal korkulukları arasında sıkıştırarak motosikletçiyi yoldan çıkmaya zorlamaya devam etti. “Motosikletçi motosikletten fırladı, köprüye uçtu ve çalıların arasına düştü.”

3

Aylesbury Kraliyet Mahkemesi, Nikesh'i, tehlikeli araç kullanarak ciddi yaralanmaya neden olmak ve kasıtlı olarak ağır bedensel zarar vermek suçlamasıyla dört yıl 10 ay hapis cezasına çarptırdı. Ayrıca Nikesh'in ehliyetine 4 yıl 10 ay süreyle el konulduğu ve yeniden ehliyet alabilmek için sınavlara girmek zorunda kaldığı da bildirildi.

Polisin yayınladığı videoda, Nikesh'in aracının motosikletçiyi bariyerlere ittiği, karşıdan gelen başka bir otomobille çarpıştığı ve motosikletçinin köprüden uçtuğu anlar görülüyordu. (DHA)
Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Fatih'te başörtülü kadına darbe girişiminde bulunan şüpheli tutuklandıFatih'te başörtülü kadına darbe girişiminde bulunan şüpheli tutuklandı
Özgür Özel bu isme “adaylıktan çekilin” diyor!  Özgür Özel bu isme “adaylıktan çekilin” diyor! “Üzgünüm affedemeyiz”
Türkiye'nin üçüncü büyük siyasi partisi oldukTürkiye'nin üçüncü büyük siyasi partisi olduk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir